Globalne wyzwania lokalne szanse

Podsumuj mijający rok wraz z redakcją „Obiektów”. Doświadczaj wymiany poglądów z przedstawicielami świata nieruchomości. Analizuj łańcuchy wartości w obszarze facility, property i asset management, opierając się na światowych trendach i lokalnych wyzwaniach. Dostrzegaj szanse dla biznesu i nowe role w kontekście obiektów i organizacji dla jakich pracujesz. Dyskutuj, krytykuj i komentuj program w 5 moderowanych blokach tematycznych, aby jak najlepiej wykorzystać dla swojego rozwoju i biznesu machinę światowych przemian.
Opinie uczestników poprzedniej edycji
Autor: Obiekty
O tym porozmawiamy!
Globalne wyzwania biznesu
Polskie szanse gospodarcze
GREEN DEAL
Środowisko pracy
Utrzymanie obiektów
Zarządzanie serwisami
Property i asset management
Facility Management
Bezpieczeństwo obiektów
Personal development
Energy & EFficiency
Connectivity & hybridworkspace
300+
Uczestników
50+
Prelegentów
5
Bloków
Program
Prelegenci
Antoni Dudek
Antoni
Dudek
Autor kanału youtubowego „Dudek o Historii”

Antoni Dudek (ur. 1966 r.) – profesor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Historii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W latach 2011-16 członek Rady Instytutu Pamięci Narodowej i jej przewodniczący. Publicysta i komentator polityczny. Autor kanału youtubowego „Dudek o Historii”. Prowadzi w Programie II Polskiego Radia cykliczną audycję „Rzeczypospolite”, a w TVP Historia program „Ex libris”. Autor i współautor kilkunastu książek z zakresu historii Polski w XX. Najważniejsze prace w jego dorobku dotyczą dziejów Polski pod rządami komunistycznymi (Państwo i Kościół w Polsce 1945-1970, Kraków 1995; PRL bez makijażu, Kraków 2008), transformacji ustrojowej (Reglamentowana rewolucja. Rozkład dyktatury komunistycznej w Polsce 1988-1990, Kraków 2014; Od Mazowieckiego do Suchockiej. Pierwsze rządy wolnej Polski, Kraków 2019) oraz przemian systemu politycznego współczesnej Polski (Historia polityczna Polski 1989-2015, Kraków 2016).

Clinton D. Fairbanks
Clinton
D.
Fairbanks
National Facilities Direct

Clinton is a strategic cultivator in the business world. His approach mirrors that of an experienced gardener, digging deep into Global 500 firms, uprooting elements perceived as weeds, and strategically relocating them to an environment where they’re set to thrive and flourish. He is an international FM expert with over 20 years of experiance in variuos organisation such as: KPMG, JLL, or ISS working for brand such as: Confidential Global Retailer, BMO Harris Bank, Intel, Morgan Stanley, Citi, Volkswagen, Novaritis, Allergan, Astra-Zeneca, Colgate-Palmolive, SAJO, Cadillac, Fairview, Intel, Roche, Dell, Xerox, Nippon, Sheet Glass, BNY Mellon, United Airlines, Hospira.

Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny OBIEKTÓW

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

Michał Kozłowski
Michał
Kozłowski
Propetech Foundation

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i lider transformacji cyfrowej. Ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie oprogramowania biznesowego, technologii i badań dla sektora Real Estate. Mentor i współzałożyciel Proptech Foundation. Prywatnie zapalony wspinacz, a w wolnych chwilach uprawia pomidory.

 

Bartosz Dobrowolski
Bartosz
Dobrowolski
Proptech Foundation

Bartosz jest współzałożycielem Proptech Foundation, Członkiem Zarządu RICS w Polsce, konsultantem, prelegentem i ekspertem Proptech z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży IT, projektowaniu produktów, tworzeniu wizji rozwiązań i optymalizacji procesów biznesowych. Bartosz pomaga partnerom z branży nieruchomości w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej za pomocą innowacyjnych technologii. Jako ekspert ds. produktu, projektant doświadczeń, konsultant techniczny, mentor i trener Bartosz współpracował z wiodącymi lokalnymi i globalnymi organizacjami jak JLL, Microsoft, Cushman & Wakefield, Skanska, Globalworth, Penta Real Estate, Brooklyn Navy Yard, Crown Estate, Santander Consumer Bank, National Bank of Poland, Unilever, Daimler Chrysler, Knight Frank, EPP, HBReavis.

Krzysztof Sakierski
Krzysztof
Sakierski
Dyrektor zespołu doradztwa strategicznego Savills

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w analizach optymalnego sposobu zagospodarowania, projektach optymalizacyjnych, restrukturyzacyjnych, w tym tematach uwzględniających aspekt rewitalizacyjny. W swojej pracy polega na analizach danych finansowych, geo-przestrzennych i konsultacjach z kluczowymi interesariuszami, w tym przedsiębiorcami, inwestorami oraz mieszkańcami polskich miast. Aktywnie wspierał klientów w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu powierzchni biurowych, usługowych oraz logistyczno-magazynowych.

Krzysztof jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku finanse i bankowość, gdzie obecnie jest również wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania nieruchomościami i projektami deweloperskimi. Skończył studia podyplomowe na specjalizacji wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem Instytutu CCIM oraz RICS, a także członkiem komisji rewizyjnej Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Artur Kamiński
Artur
Kamiński
Dyrektor Regionalny Dussmann Polska

Związany z branżą usług utrzymania czystości od ponad 15 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał na rynkach Europy Zachodniej, w firmach będących liderami rynku. Od 3 lat pracuje w Dussmann Polska jako Dyrektor Regionalny. Pasjonuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają podnosić wydajność, jednocześnie optymalizując koszty usługi.

Marta Woronowicz
Marta
Woronowicz
International Sales & Marketing Director, A+V Systemy Audiowizualne

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w opiece nad globalnymi klientami z różnych obszarów: od finansów, IT, hotelarstwa przez edukację, medycynę, stowarzyszenia aż pod organizacje charytatywne i sektor publiczny. Od lat porusza się w międzynarodowym środowisku biznesowym i poszerza swoje kompetencje na zagranicznych rynkach. Z powodzeniem współpracuje z klientami z różnych kultur biznesowych w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie.

Marta zajmuje się rozwojem sieci klientów i partnerów A+V nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych wykorzystuje wiedzę zespołu ekspertów A+V, doradza w zakresie cyfryzacji biur i adaptacji nowych technologii do pracy hybrydowej. Jej misją jest dążenie do podniesienia poziomu satysfakcji pracowników biurowych, a także wzrost ich efektywności i zaangażowania dzięki standaryzacji i odpowiednio dobranym rozwiązaniom audiowizualnym.

Błażej Kowalczyk
Błażej
Kowalczyk
Business Development Director Sodexo Poland

Zaczynał swoja karierę w branży Facility Management (FM) w Sodexo Polska. Obecnie kieruje tu Działem Rozwoju Biznesu. Odpowiada za koordynację i realizację strategii sprzedażowej.

Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze FM. Przez kolejne lata swojej ścieżki zawodowej na stanowiskach Head of Sales oraz Solution Director odpowiadał za kierowanie zespołami sprzedażowymi oraz rozwój sieci Klientów takich organizacji jak: Apleona HSG czy ISS Polska. Swoje zadania realizował również na rynkach zagranicznych, prowadząc ścisłą współpracę z segmentem produkcyjnym, gdzie jego głównym obszarem działania była konsolidacja usług w projekty zintegrowane.

Krzysztof Zieliński
Krzysztof
Zieliński
Dyrektor Operacyjny Działu Usług Utrzymania Czystości Dussmann Polska
Marta Jełowicka-Gabor
Marta
Jełowicka-Gabor
Senior Property And Asset Manager, TDJ Estate

Marta Jełowicka-Gabor jest doświadczoną ekspertką, specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami oraz aktywami. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Obecnie zatrudniona jest w firmie TDJ Estate, gdzie pełni funkcję Senior Property and Asset Managera i koordynuje projekty związane z kompleksem biurowym .KTW w Katowicach.
Jako Senior Property and Asset Manager w TDJ Estate, Marta jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie nieruchomościami i aktywami. Jej prace obejmują szeroki zakres obowiązków, takich jak planowanie, organizowanie oraz zarządzanie projektem, koordynowanie działań związanych z inwestycjami oraz zarządzanie zespołem specjalistów ds. nieruchomości.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz SGH Warsaw School od Economics na kierunkach związanych z Zarządzaniem Nieruchomościami i Zarządzaniem Projektami.

 

Katarzyna Jasińska
Katarzyna
Jasińska
Managing Director Bene Warszawa

Katarzyna Jasińska jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu, przede wszystkim wdrażaniu i rozwijaniu sprzedaży innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku.
W maju 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie Bene Warszawa Sp. z o.o., odpowiadając za rozwój biznesu i budowanie wizerunku firmy w Polsce. Pochodząca z Austrii firma Bene GmbH jest liderem w obszarze innowacyjnych koncepcji biurowych, specjalizującym się
w aranżowaniu środowiska pracy i wyposażeniu biur.

Z inicjatywy firm BENE i JABRA wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Katarzyna Jasińska ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W ostatnich latach jako członek Zarządu polskiego oddziału Sodexo Benefits and Rewards Services, światowego lidera i eksperta
w zakresie rozwiązań motywacyjnych, odpowiadała za wypracowanie, realizację i rozwój strategii rozwiązań komplementarnych dla klientów instytucjonalnych. Pracę zawodową łączy z działalnością edukacyjną i społeczną, wspierając kobiety działające w sektorze nieruchomości w ramach Stowarzyszenia WIREP (Women in Real Estate in Poland).

Jagoda Leszczyńska
Jagoda
Leszczyńska
Enterprise Marketing Manager CEE GN, Audio Poland

Jagoda Leszczyńska posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży IT, lead managementu, performance marketingu oraz międzynarodowego marketingu produktów dla sektora B2B. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w Bechtle, gdzie odpowiadała między innymi za współpracę z kluczowymi producentami IT, budowanie relacji z partnerami, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz działaniami z zakresu public relations zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W GN Group, Enterprise Marketing Manager odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii w regionie CEE marki Jabra, lidera w dziedzinie biznesowych i konsumenckich rozwiązań audio i wideo. Zarządza działaniami marketingowymi w segmencie rozwiązań biznesowych Jabra w Polsce, Czechach i Rumunii. Do głównych zadań należy planowanie i implementacja strategii marketingowych, nadzór nad kampaniami komunikacyjnymi oraz wspieranie projektów sprzedażowych dla produktów audio i wideo z portfolio rozwiązań B2B marki Jabra. Jest także odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży, współpracując bezpośrednio z dystrybutorami, partnerami handlowymi i sprzedawcami oraz prowadząc działania dedykowane klientom końcowym.

Z inicjatywy firm JABRA i BENE wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Antoni Dudek
Antoni
Dudek
Autor kanału youtubowego „Dudek o Historii”
Clinton D. Fairbanks
Clinton
D.
Fairbanks
National Facilities Direct
Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny OBIEKTÓW
Michał Kozłowski
Michał
Kozłowski
Propetech Foundation
Bartosz Dobrowolski
Bartosz
Dobrowolski
Proptech Foundation
Krzysztof Sakierski
Krzysztof
Sakierski
Dyrektor zespołu doradztwa strategicznego Savills
Artur Kamiński
Artur
Kamiński
Dyrektor Regionalny Dussmann Polska
Marta Woronowicz
Marta
Woronowicz
International Sales & Marketing Director, A+V Systemy Audiowizualne
Błażej Kowalczyk
Błażej
Kowalczyk
Business Development Director Sodexo Poland
Krzysztof Zieliński
Krzysztof
Zieliński
Dyrektor Operacyjny Działu Usług Utrzymania Czystości Dussmann Polska
Marta Jełowicka-Gabor
Marta
Jełowicka-Gabor
Senior Property And Asset Manager, TDJ Estate
Katarzyna Jasińska
Katarzyna
Jasińska
Managing Director Bene Warszawa
Jagoda Leszczyńska
Jagoda
Leszczyńska
Enterprise Marketing Manager CEE GN, Audio Poland

Antoni Dudek (ur. 1966 r.) – profesor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Historii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W latach 2011-16 członek Rady Instytutu Pamięci Narodowej i jej przewodniczący. Publicysta i komentator polityczny. Autor kanału youtubowego „Dudek o Historii”. Prowadzi w Programie II Polskiego Radia cykliczną audycję „Rzeczypospolite”, a w TVP Historia program „Ex libris”. Autor i współautor kilkunastu książek z zakresu historii Polski w XX. Najważniejsze prace w jego dorobku dotyczą dziejów Polski pod rządami komunistycznymi (Państwo i Kościół w Polsce 1945-1970, Kraków 1995; PRL bez makijażu, Kraków 2008), transformacji ustrojowej (Reglamentowana rewolucja. Rozkład dyktatury komunistycznej w Polsce 1988-1990, Kraków 2014; Od Mazowieckiego do Suchockiej. Pierwsze rządy wolnej Polski, Kraków 2019) oraz przemian systemu politycznego współczesnej Polski (Historia polityczna Polski 1989-2015, Kraków 2016).

Clinton is a strategic cultivator in the business world. His approach mirrors that of an experienced gardener, digging deep into Global 500 firms, uprooting elements perceived as weeds, and strategically relocating them to an environment where they’re set to thrive and flourish. He is an international FM expert with over 20 years of experiance in variuos organisation such as: KPMG, JLL, or ISS working for brand such as: Confidential Global Retailer, BMO Harris Bank, Intel, Morgan Stanley, Citi, Volkswagen, Novaritis, Allergan, Astra-Zeneca, Colgate-Palmolive, SAJO, Cadillac, Fairview, Intel, Roche, Dell, Xerox, Nippon, Sheet Glass, BNY Mellon, United Airlines, Hospira.

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i lider transformacji cyfrowej. Ponad 15 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie oprogramowania biznesowego, technologii i badań dla sektora Real Estate. Mentor i współzałożyciel Proptech Foundation. Prywatnie zapalony wspinacz, a w wolnych chwilach uprawia pomidory.

 

Bartosz jest współzałożycielem Proptech Foundation, Członkiem Zarządu RICS w Polsce, konsultantem, prelegentem i ekspertem Proptech z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży IT, projektowaniu produktów, tworzeniu wizji rozwiązań i optymalizacji procesów biznesowych. Bartosz pomaga partnerom z branży nieruchomości w budowaniu ich przewagi konkurencyjnej za pomocą innowacyjnych technologii. Jako ekspert ds. produktu, projektant doświadczeń, konsultant techniczny, mentor i trener Bartosz współpracował z wiodącymi lokalnymi i globalnymi organizacjami jak JLL, Microsoft, Cushman & Wakefield, Skanska, Globalworth, Penta Real Estate, Brooklyn Navy Yard, Crown Estate, Santander Consumer Bank, National Bank of Poland, Unilever, Daimler Chrysler, Knight Frank, EPP, HBReavis.

Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w analizach optymalnego sposobu zagospodarowania, projektach optymalizacyjnych, restrukturyzacyjnych, w tym tematach uwzględniających aspekt rewitalizacyjny. W swojej pracy polega na analizach danych finansowych, geo-przestrzennych i konsultacjach z kluczowymi interesariuszami, w tym przedsiębiorcami, inwestorami oraz mieszkańcami polskich miast. Aktywnie wspierał klientów w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu powierzchni biurowych, usługowych oraz logistyczno-magazynowych.

Krzysztof jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku finanse i bankowość, gdzie obecnie jest również wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania nieruchomościami i projektami deweloperskimi. Skończył studia podyplomowe na specjalizacji wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem Instytutu CCIM oraz RICS, a także członkiem komisji rewizyjnej Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Związany z branżą usług utrzymania czystości od ponad 15 lat. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywał na rynkach Europy Zachodniej, w firmach będących liderami rynku. Od 3 lat pracuje w Dussmann Polska jako Dyrektor Regionalny. Pasjonuje się nowoczesnymi rozwiązaniami, które pozwalają podnosić wydajność, jednocześnie optymalizując koszty usługi.

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w opiece nad globalnymi klientami z różnych obszarów: od finansów, IT, hotelarstwa przez edukację, medycynę, stowarzyszenia aż pod organizacje charytatywne i sektor publiczny. Od lat porusza się w międzynarodowym środowisku biznesowym i poszerza swoje kompetencje na zagranicznych rynkach. Z powodzeniem współpracuje z klientami z różnych kultur biznesowych w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie.

Marta zajmuje się rozwojem sieci klientów i partnerów A+V nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych wykorzystuje wiedzę zespołu ekspertów A+V, doradza w zakresie cyfryzacji biur i adaptacji nowych technologii do pracy hybrydowej. Jej misją jest dążenie do podniesienia poziomu satysfakcji pracowników biurowych, a także wzrost ich efektywności i zaangażowania dzięki standaryzacji i odpowiednio dobranym rozwiązaniom audiowizualnym.

Zaczynał swoja karierę w branży Facility Management (FM) w Sodexo Polska. Obecnie kieruje tu Działem Rozwoju Biznesu. Odpowiada za koordynację i realizację strategii sprzedażowej.

Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze FM. Przez kolejne lata swojej ścieżki zawodowej na stanowiskach Head of Sales oraz Solution Director odpowiadał za kierowanie zespołami sprzedażowymi oraz rozwój sieci Klientów takich organizacji jak: Apleona HSG czy ISS Polska. Swoje zadania realizował również na rynkach zagranicznych, prowadząc ścisłą współpracę z segmentem produkcyjnym, gdzie jego głównym obszarem działania była konsolidacja usług w projekty zintegrowane.

Marta Jełowicka-Gabor jest doświadczoną ekspertką, specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami oraz aktywami. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Obecnie zatrudniona jest w firmie TDJ Estate, gdzie pełni funkcję Senior Property and Asset Managera i koordynuje projekty związane z kompleksem biurowym .KTW w Katowicach.
Jako Senior Property and Asset Manager w TDJ Estate, Marta jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie nieruchomościami i aktywami. Jej prace obejmują szeroki zakres obowiązków, takich jak planowanie, organizowanie oraz zarządzanie projektem, koordynowanie działań związanych z inwestycjami oraz zarządzanie zespołem specjalistów ds. nieruchomości.
Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz SGH Warsaw School od Economics na kierunkach związanych z Zarządzaniem Nieruchomościami i Zarządzaniem Projektami.

 

Katarzyna Jasińska jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu, przede wszystkim wdrażaniu i rozwijaniu sprzedaży innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku.
W maju 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie Bene Warszawa Sp. z o.o., odpowiadając za rozwój biznesu i budowanie wizerunku firmy w Polsce. Pochodząca z Austrii firma Bene GmbH jest liderem w obszarze innowacyjnych koncepcji biurowych, specjalizującym się
w aranżowaniu środowiska pracy i wyposażeniu biur.

Z inicjatywy firm BENE i JABRA wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Katarzyna Jasińska ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W ostatnich latach jako członek Zarządu polskiego oddziału Sodexo Benefits and Rewards Services, światowego lidera i eksperta
w zakresie rozwiązań motywacyjnych, odpowiadała za wypracowanie, realizację i rozwój strategii rozwiązań komplementarnych dla klientów instytucjonalnych. Pracę zawodową łączy z działalnością edukacyjną i społeczną, wspierając kobiety działające w sektorze nieruchomości w ramach Stowarzyszenia WIREP (Women in Real Estate in Poland).

Jagoda Leszczyńska posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży IT, lead managementu, performance marketingu oraz międzynarodowego marketingu produktów dla sektora B2B. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w Bechtle, gdzie odpowiadała między innymi za współpracę z kluczowymi producentami IT, budowanie relacji z partnerami, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz działaniami z zakresu public relations zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W GN Group, Enterprise Marketing Manager odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii w regionie CEE marki Jabra, lidera w dziedzinie biznesowych i konsumenckich rozwiązań audio i wideo. Zarządza działaniami marketingowymi w segmencie rozwiązań biznesowych Jabra w Polsce, Czechach i Rumunii. Do głównych zadań należy planowanie i implementacja strategii marketingowych, nadzór nad kampaniami komunikacyjnymi oraz wspieranie projektów sprzedażowych dla produktów audio i wideo z portfolio rozwiązań B2B marki Jabra. Jest także odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży, współpracując bezpośrednio z dystrybutorami, partnerami handlowymi i sprzedawcami oraz prowadząc działania dedykowane klientom końcowym.

Z inicjatywy firm JABRA i BENE wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Dla kogo?
Jeśli pracujesz w obszarze:
real estate
nieruchomości
asset
property
faciliy management
administracji
zarządzania i utrzymania
inwestycji i deweloperki
modernizacji i remontów
wsparcia
administracji
operacji
zakupów
obsługi technicznej
usług doradczych
usług cleaningowych
usług bezpieczeństwa
proptech
technologii dla obiektów
marketingu obiektów
to wydarzenie jest dla Ciebie!
Weź udział
Bilet stacjonarny
1599 PLN + 23% VAT
2499 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
1599 PLN + 23% VAT
2499 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Bilet stacjonarny + integracja
1799 PLN + 23% VAT
2799 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
+ udział w wieczornej integracji
1799 PLN + 23% VAT
2799 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Wieczorna integracja
349 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Udział w wieczornej integracji
349 PLN + 23% VAT
Bilet online
299 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Udział online w obu dniach kongresu na żywo
 • Dostęp do nagrania po wydarzeniu
299 PLN + 23% VAT
Bilet
Bilet stacjonarny
1599 PLN + 23% VAT
2499 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
1599 PLN + 23% VAT
2499 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Bilet
Bilet stacjonarny + integracja
1799 PLN + 23% VAT
2799 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
+ udział w wieczornej integracji
1799 PLN + 23% VAT
2799 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
12 dni 10 godzin i 45 minut!
Bilet
Wieczorna integracja
349 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Udział w wieczornej integracji
349 PLN + 23% VAT
Bilet
Bilet online
299 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Udział online w obu dniach kongresu na żywo
 • Dostęp do nagrania po wydarzeniu
299 PLN + 23% VAT
PARTNERZY
PARTNER GŁÓWNY
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNER WORKPLACE & TECHNOLOGY
PARTNER
PARTNERZY