Zamknij

Twój koszyk

Razem: 0.00 zł
Razem z VAT: 0,00 zł
Przejdź do kasy

Globalworth wynajął blisko 90 000 mkw. w 2022 roku

Dodaj do ulubionych:
REKLAMA

W minionym roku Globalworth potwierdził swoją pozycję wiodącego inwestora, właściciela i zarządcy nieruchomości biurowych oraz typu mixed-use w Europie Środkowo-Wschodniej, podpisując w Polsce umowy najmu o łącznej powierzchni 87 500 mkw. Na ten bardzo dobry wynik składają się nowe umowy biurowe i usługowo-handlowe, przedłużenia istniejących kontraktów oraz zwiększenia wynajmowanej powierzchni przez najemców.

"Ubiegły rok był jednym z najtrudniejszych, nie tylko dla naszej branży, ale to dało dodatkowy cel, aby zakończyć go z bardzo dobrymi wynikami, mimo niesprzyjających warunków. Tym bardziej odczuwamy ogromną satysfakcję, że podołaliśmy wyzwaniom. To rezultat ciężkiej pracy naszych asset i leasing managerów, inżynierów, prawników, zarządców i wszystkich pozostałych zespołów Globalworth Poland, a także efekt wyjątkowej oferty naszych nieruchomości, w której znajdziemy obiekty wyróżniające się centralnymi lokalizacjami, doskonałym dostępem do komunikacji publicznej oraz powierzchniami o wysokim standardzie, które dzięki ciągłym modernizacjom czy remontom z powodzeniem rywalizują z najnowszymi przedsięwzięciami deweloperskimi. Nie bez wpływu pozostawała również najwyższa jakość naszych usług około-budynkowych świadczonych w dużej mierze bezpośrednio przez Globalworth i aktywna postawa wobec najemców, którym oferowaliśmy elastyczne rozwiązania dostosowane do obecnych wyzwań rynkowych. Jesteśmy nie tylko właścicielem, ale i zarządcą wszystkich naszych obiektów, mogliśmy być jeszcze bliżej najemców, a co najważniejsze szybko i skutecznie reagować na ich potrzeby.”-mówi Artur Apostoł, Managing Director - Real Estate Operations Poland w Globalworth.

Globalworth jest zaufanym i długoterminowym partnerem dla swoich najemców. Świadczą o tym nie tylko nowe umowy najmu, znaczące inwestycje w przybudowy, modernizacje czy remonty obiektów, ale także przedłużone kontrakty podpisywane przez najemców ponownie wybierających ofertę Globalworth.Wśród firm, które w 2022 roku podjęły decyzję o kontynuacji współpracy z Globalworth w Polsce, znalazły się m.in. Haitong Group (1 200 mkw.) i ASB Poland (1 900 mkw.) w kompleksie Skylight & Lumen w Warszawie oraz EcoVadis (1 900 mkw.) w warszawskim Spektrum Tower. Z kolei z nowych umów podpisanych w 2022 roku warto wymienić m.in. kontrakty z Deloitte (1 300 mkw. we wrocławskiej Renomie), Westrock (800 mkw. w Quattro Business Park w Krakowie), czy Kakadu Zoo (1 600 mkw. w Warsaw Trade Tower).Innowacyjna strategia Globalworth polega m.in. na objęciu jak największym zakresem usług związanych z opieką zarówno nad najemcami, jak i nieruchomościami. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania, bogatą ofertę wynajmu powierzchni, ale również doradztwo architektoniczne i realizację prac dla wymarzonego biura „pod klucz”. Jedną z najbardziej spektakularnych modernizacji przestrzeni biurowej zakończonych w ubiegłym roku przez dział Workplaces w Globalworth Poland, była aranżacja na powierzchni 13 000 mkw. dla Uniqa w biurowcu Warsaw Trade Tower, która w tym roku wygrała główną nagrodę w kategorii Best Interior Concept w konkursie CIJ Awards Poland.

REKLAMA
Subscribe to newsletter

Subscribe to receive the latest blog posts to your inbox every week.

By subscribing you agree to with our Privacy Policy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najnowsze wydanie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.