Beata Rodziewicz dołącza do zespołu Corees Polska obejmując stanowisko Dyrektor ds. Leasingu
KOMENTARZE
Beata jest odpowiedzialna za komercjalizację budynków biurowych obsługiwanych przez Corees Polska. Do jej zadań należy budowa strategii leasingowych obejmująca komercjalizację biurowców, pozyskiwanie nowych najemców, negocjacje i renegocjacje umów najmu.
Beata jest profesjonalnym doradcą w zakresie nieruchomości komercyjnych. Posiada 25-letnie doświadczenie w tej branży, podczas którego pracowała zarówno po stronie najemcy jak i właściciela budynku. Wśród jej dotychczasowych klientów znajdują się duże międzynarodowe korporacje jak i mniejsze firmy. Beata stawia na efektywność i skuteczność. Motorem napędowym jej pracy jest kontakt z klientem zaś napęd stanowi prowadzenie procesu komercjalizacji – od pierwszego spotkania – po przekazanie powierzchni najmu gotowej do rozpoczęcia pracy na niej.
Przed dołączeniem do Corees pracowała w CA Immo oraz DTZ Polska (dziś Cushman & Wakefield) w dziale wynajmu powierzchni biurowych i handlowych. Pracowała także jako Asset Manager w portfolio nieruchomości obsługiwanych przez CA Immo.