Agnieszka Mielcarz

ASSET AND LEASING MANAGEMENT DIRECTOR W MAYLAND REAL ESTATE


Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu nieruchomościami i aktywami. Obecnie pracuje jako Asset & Leasing Management Director w Mayland Real Estate, odpowiadając za portfel aktywów, w tym za krakowskie Centra – Serenadę i Krokus – oraz za gdyńską  Rivierę – 150 000 m2 GLA. Wcześniej zarządzała portfelem aktywów typu mixt use grupy HB Reavis – 650 000 m2 GLA –  zlokalizowanych w Polsce, Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii, Niemczech i na Węgrzech.

Była odpowiedzialna za otwarcie największego wielofunkcyjnego obiektu w Afryce Wschodniej (Two Rivers Nairobi). W swojej karierze z sukcesem współpracowała z międzynarodowymi funduszami, takimi jak Old Mutual, Deka Investment Fund czy Atterbury Investment Fund – tutaj odpowiadając za zarządzanie aktywami w Europie, dostosowując wiedzę i doświadczenie Republiki Południowej Afryki do lokalnego rynku.

 

Stworzyła departament Zarządzania Aktywami Detalicznymi w Knight Frank Polska i kierowała nim, skutecznie wdrażając strategie repozycjonowania centrów handlowych spółki. Pracowała dla czołowych firm z branży nieruchomości, m.in. dla Cefic Polska, Apsys Management, Avestus Real Estate czy Jones Lang LaSalle, jako dyrektor centrów handlowych na Dolnym i Górnym Śląsku.

Kampanie marketingowe, będące pod jej nadzorem, były wielokrotnie nagradzane przez krajowe i międzynarodowe czołowe organizacje, w tym ICSC Solal Marketing Awards, a sama Agnieszka była nominowana do branżowej nagrody „Europaproperty CEE Retail Real Estate Awards” w kategorii Shopping Centre Director of the Year 2010.