O wydarzeniu

Zanurz  się w rozważaniach o naturze ludzkich zmysłów, aby odpowiedzieć na pytanie, jak poprzez głęboką znajomość mechaniki powstawania doświadczenia, odpowiadać na wyzwanie budowania prawdziwych hybrydowych miejsc pracy.

Dowiedz się, jak kreować otoczenie pochłaniające uwagę, dostępne, inkluzywne i włączające szerokie grupy spektrum — opierając się na podejściu wywodzącym się ze świata neuronauki, psychologii oraz technologii. Kreuj wyprzedzające strategie miejsca pracy przyszłości, bazujące na zmianie podejścia do paradygmatu sposobów pracy.

Uczestnicz w tworzeniu realnej zmiany i budowaniu nowej definicji miejsca pracy, rozszerzającego fizyczne możliwości biur o innowacyjną warstwę cyfrową.
100
Uczestników
2 dni
seminarium
15
tematów
Spotkajmy się w centrum innowacji
Autor: Cambridge Innovation Center
TEMATY
Neurodiversity
Inkluzywność
conference technology
Psychologia
Hybrid workplace
Architektura
Biofilia
Łączność
Wizja
Audio
workplace
Telekonferencje
Program
Prelegenci
Tomasz Stawiszyński
Tomasz
Stawiszyński
Filozof, eseista, autor bestsellerowych książek.

Filozof, eseista, autor bestsellerowych książek „Potyczki z Freudem. Mity, pokusy i pułapki psychoterapii”, „Co robić przed końcem świata”, „Ucieczka od bezradności”, „Misja Sowy. Tosia, Franek i sekrety filozofii”, „Spotkanie z Filozofią” oraz „Reguły na czas chaosu”; w radiu TOK FM prowadzi „Godzinę filozofów”; twórca podcastu „Skądinąd” (www.patronite.pl/skadinad)  dostępnego m.in. na platformach Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts; stały felietonista „Tygodnika Powszechnego”; jego teksty i audycje można znaleźć na stronie www.stawiszynski.org.

dr Joanna Jurga
dr
Joanna
Jurga
Autorka książki „Szałas na hałas”

15 lat doświadczenia w pracy projektowej i 5 lat w badawczej. Tworzy miejsca do życia i pracy. Autorka obiektów i koncepcji kreatywnych, projektowała przestrzenie dla światowych marek, m.in. Ikea i Chantelle. Współpracuje z instytucjami naukowymi i artystycznymi (Instytut Wzornictwa Przemysłowego, infuture.institute, Łódź Design Festival). Wykłada w School Of Form na Uniwersytecie SWPS. Właścicielka mózgu, który ciągle zapie*dala (lub wersja light, który ciągle gna). W głowie siedzi jej: przyszłość, kosmos i poczucie bezpieczeństwa.

Autorka podcastu #bezpiecznik oraz książki „Szałas na hałas” Eksploruje relację człowieka z przestrzenią w radykalnie zmieniających się czasach i okolicznościach zewnętrznych.

Bada na ile rozwój AI wpływa na nasze życie i jak możemy z tego mądrze korzystać. Zajmuje się analizą rozwoju człowieka i tego jakie kompetencje powinien rozwijać w dobie tak szybko zmieniającego się świata.

Praktykuje i propaguje ideę neuroarchitektury i designu synestetycznego – a więc takiego, który oddziałuje na wszystkie zmysły oraz spekulatywnego, czyli opartego na tworzeniu rozwiązań dla przyszłości.

Łączy wiedzę o biologii człowieka z rozwiązaniami architektonicznymi, które najlepiej wspierają potrzeby i funkcje organizmu. Wyznaje zasadę, że dobrze zaprojektowana przestrzeń to taka, która pozwala komfortowo realizować przypisane jej zadania.

W centrum jej zainteresowań i działań jest relacja człowieka z przestrzenią i obiektami. Doradza i uczy, jak tworzyć design, który poprawia komfort życia, efektywność i dobrostan psychiczny. Specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających poczucie bezpieczeństwa.

 

Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny, Obiekty

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

Katarzyna Jasińska
Katarzyna
Jasińska
Managing Director Bene Warszawa

Katarzyna Jasińska jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu, przede wszystkim wdrażaniu i rozwijaniu sprzedaży innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku.
W maju 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie Bene Warszawa Sp. z o.o., odpowiadając za rozwój biznesu i budowanie wizerunku firmy w Polsce. Pochodząca z Austrii firma Bene GmbH jest liderem w obszarze innowacyjnych koncepcji biurowych, specjalizującym się
w aranżowaniu środowiska pracy i wyposażeniu biur.

Z inicjatywy firm BENE i JABRA wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Katarzyna Jasińska ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W ostatnich latach jako członek Zarządu polskiego oddziału Sodexo Benefits and Rewards Services, światowego lidera i eksperta
w zakresie rozwiązań motywacyjnych, odpowiadała za wypracowanie, realizację i rozwój strategii rozwiązań komplementarnych dla klientów instytucjonalnych. Pracę zawodową łączy z działalnością edukacyjną i społeczną, wspierając kobiety działające w sektorze nieruchomości w ramach Stowarzyszenia WIREP (Women in Real Estate in Poland).

Marta Woronowicz
Marta
Woronowicz
International Sales & Marketing Director, A+V Systemy Audiowizualne

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w opiece nad globalnymi klientami z różnych obszarów: od finansów, IT, hotelarstwa przez edukację, medycynę, stowarzyszenia aż pod organizacje charytatywne i sektor publiczny. Od lat porusza się w międzynarodowym środowisku biznesowym i poszerza swoje kompetencje na zagranicznych rynkach. Z powodzeniem współpracuje z klientami z różnych kultur biznesowych w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie.

Marta zajmuje się rozwojem sieci klientów i partnerów A+V nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych wykorzystuje wiedzę zespołu ekspertów A+V, doradza w zakresie cyfryzacji biur i adaptacji nowych technologii do pracy hybrydowej. Jej misją jest dążenie do podniesienia poziomu satysfakcji pracowników biurowych, a także wzrost ich efektywności i zaangażowania dzięki standaryzacji i odpowiednio dobranym rozwiązaniom audiowizualnym.

Jerzy Brodzikowski
Jerzy
Brodzikowski
General Manager w CIC Warsaw

General Manager w CIC Warsaw (Cambridge Innovation Center Warsaw). Specjalizuje się w zarządzaniu elastycznymi przestrzeniami biurowymi, budowaniu społeczności, nowych technologiach oraz rozwojem startupów. Wcześniej Team Leader i Business Development and Partnerships Manager w HubHub Warszawie oraz Community Development Manager w TechHub Warsaw przy Google Campus (obecnie Kampusie Google for Startups).

Przed karierą w sektorze innowacji i zarządzaniu biurami elastycznymi, Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej, Dyrektor ds. administracyjnych oraz Koordynator Projektów w Fundacji Instytut Lecha Wałęsy gdzie kierował projektami związanymi z technologią (Code for Freedom) i kulturą (Solidarity Shorts – International Film Contest). Współorganizował również Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie w 2013 roku. Wcześniej pracował jako koordynator projektów w Fundacji demosEuropa – Centrum Strategii Europejskiej, gdzie zajmował się analizą polityczno-gospodarczą oraz organizował konferencje i spotkania o tematyce zmian klimatu, energetyki oraz relacji Europy z Chinami.

Studiował w Stanach Zjednoczonych (Florida International University), Francji (Sciences-Po) oraz Polsce (Collegium Civitas). Absolwent “Advanced Leadership Program” organizowanego przez Center for Leadership Academy, „XXIII Szkoły Liderów Politycznych” organizowanej przez Fundację Szkoła Liderów, programu szkoleniowego „Profesjonalny Manager w NGO” organizowanego przez Klub Myśli Społecznej Inicjatywy wraz z Collegium Civitas oraz programu mentoringowego “Mentors4Starters”, gdzie mentorowała mu Grażyna Piotrowska-Oliwa, ówczesna CEO Virgin Mobile Poland.

Członek Zarządu Stowarzyszenia “British Alumni Society”, Członek Rady Nadzorczej Fundacji Warsaw.JS, Członek Rady Programowej Venture Cafe Warsaw Foundation oraz Ambasador programu Mentors4Starters.

Bartosz Chmielewski
Bartosz
Chmielewski
CEO Founder, ZERO WASTE DESIGN
Agata Biedermann
Agata
Biedermann
Projektantka, Współwłaścicielka BSD’SIGN

Architektka z ponad 24 letnim doświadczeniem w branży projektowej. Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Poznańskiej od zawsze oddana pasji wnętrzarskiej.

Od 2006 roku, wspólnie z Małgosią Szczepaniak, współtworzą markę BSD’SIGN, która specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych biur.

Przedsiębiorczyni znana z wyjątkowego podejścia do biznesu, opartego na Wartościach.

Jest zaangażowana w każdy aspekt działalności firmy, od koncepcji po realizację. Ma na uwadze nie tylko w sukces projektów, ale także budowanie solidnych więzi między pracownikami i wspieranie indywidualnych talentów.

W swoim zespole, najbardziej dumna jest z umiejętności wspólnego działania projektantów, zaangażowania oraz faktu, że „lubią to co robią i lubią siebie nawzajem”. I głównie dzięki temu Team BSD’SIGN zamknął rok 2023 rekordową liczbą 34 tysięcy m2 wydanych projektów wykonawczych i interior designu.

Prywatnie – żona architekta, zafascynowana Gallupem i zatopiona w podcastach na każdy temat.

Jagoda Leszczyńska
Jagoda
Leszczyńska
Enterprise Marketing Manager CEE GN, Audio Poland

Jagoda Leszczyńska posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży IT, lead managementu, performance marketingu oraz międzynarodowego marketingu produktów dla sektora B2B. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w Bechtle, gdzie odpowiadała między innymi za współpracę z kluczowymi producentami IT, budowanie relacji z partnerami, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz działaniami z zakresu public relations zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W GN Group, Enterprise Marketing Manager odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii w regionie CEE marki Jabra, lidera w dziedzinie biznesowych i konsumenckich rozwiązań audio i wideo. Zarządza działaniami marketingowymi w segmencie rozwiązań biznesowych Jabra w Polsce, Czechach i Rumunii. Do głównych zadań należy planowanie i implementacja strategii marketingowych, nadzór nad kampaniami komunikacyjnymi oraz wspieranie projektów sprzedażowych dla produktów audio i wideo z portfolio rozwiązań B2B marki Jabra. Jest także odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży, współpracując bezpośrednio z dystrybutorami, partnerami handlowymi i sprzedawcami oraz prowadząc działania dedykowane klientom końcowym.

Z inicjatywy firm JABRA i BENE wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Jarek Kierkowski
Jarek
Kierkowski
Dyrektor Handlowy i Business Development Manager w Konsbud Audio Group

arek Kierkowski od 2000 pełni funkcję Dyrektora Handlowego w Konsbud Audio Group (firma, zajmująca się dystrybucją i integracją systemów pro audio i AV). Zarządza zespołem Handlowców i nadaje kierunki rozwoju i działania. Wcześniej pracował jako realizator dźwięku w jednej z największych firm nagłośnieniowych, Fotis Sound.

Branżę pro audio/AV zna od podszewki, świetnie wyczuwa rokujące produkty i biznesowe nisze.

Od 2020 opowiedziany za projekt b.partAV – brand w ramach organizacji Konsbud Audio dedykowany branży ProAV. Głównym zadaniem b.partAV jest promocja i dystrybucja produktów firmy Biamp w Polsce.

 

Paweł Klimczak
Paweł
Klimczak
Workplace Strategy i Business Development Manager w b.partAV

Inżynier Budownictwa i Manager, od ponad 20 lat związany z nieruchomościami komercyjnymi na stanowiskach Dyrektora CH Galerii Mokotów (Westfield Mokotów obecnie), Dyrektora CH Promenada, Dyrektora w Assets Services Cushman & Wakefield. Paweł zna tematy dotyczące nieruchomości jako inżynier budownictwa i jako zarządzający procesami dotyczącymi każdego etapu życia obiektów. Jest zaangażowany nie tylko na stanowiskach i dla firm z którymi pracował, ale także dzięki aktywności w stowarzyszeniach branżowych, w IFMA Polska i dla Proptech Foundation. Obecnie Paweł pracuje dla projektu b.partAV,  w ramach organizacji Konsbud Audio. „Jako inżynier i manager poczułem misję wsparcia moją wiedzą i doświadczeniem cudownych trendów technologicznych branży nieruchomości komercyjnych:

Hybrid Work Environments,

Immersive and Interactive Experiences,

Artificial Intelligence and Automation,

Green AV Solutions,

Enhanced Cybersecurity”

 

Piotr Świętochowski
Piotr
Świętochowski
Senior Solution Sales Executive, SAP Polska

Piotr Świętochowski to entuzjasta nowych technologii z pasją do tworzenia lepszych środowisk pracy i upraszczania codzienności. Jako specjalista w dziedzinie HR, Piotr koncentruje się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób, w jaki firmy zarządzają zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dużymi organizacjami w kontekście automatyzacji i transformacji cyfrowej HR.

W trakcie swojej kariery, Piotr z powodzeniem łączył nowoczesne technologie z praktycznymi aspektami zarządzania personelem, zawsze kładąc nacisk na człowieka i pracownika jako centralne elementy każdego procesu. Jego wystąpienia skupiają się na zagadnieniach HR Tech i Innowacjach, przybliżając słuchaczom przyszłość pracy i nowe możliwości, jakie przynosi rozwój technologii.

Piotr chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, inspirując innych do odkrywania i wdrażania nowatorskich rozwiązań w swoich organizacjach. Jego prelekcje są pełne praktycznych wskazówek i przykładów, które pomagają zrozumieć, jak można wykorzystać nowe technologie, aby stworzyć bardziej efektywne i przyjazne środowisko pracy.

Dominika Pikul
Dominika
Pikul
Neurodiversity Specialist Divercity+

Neuronaukowczyni, konsultantka neuronauki w biznesie i trenerka programów szkoleniowo-rozwojowych specjalizująca się w optymizacji umiejętności intelektualnych i funkcji poznawczych  (m.in. koncentracja, motywacja, innowacyjność). Specjalistka w zakresie neuroróżnorodności i budowania miejsc pracy, w których każdy mózg ma szansę wykorzystać swój potencjał.

Absolwentka Neuronauki i Psychologii Zdrowia Psychicznego (King’s College London). Aktywna członkini Applied Neuroscience Association (ANA). Jej zainteresowania naukowe i badawcze koncentrują się wokół zaburzeń neurorozwojowych (ADHD i spektrum autyzmu).

Ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy dla korporacji w Polsce i Wielkiej Brytanii, co daje jej unikalny wgląd w kulturę organizacyjną oraz potrzeby swoich klientów.

Maciej Misiewicz
Maciej
Misiewicz
Business Development Manager Lenovo Commercial AB

Ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży do sektorów Mid-market i Enterprise rozwiązań profesjonalnych oraz rozwijaniu struktury opartej na aktualnych trendach rynkowych. Jego wysoka wiedza techniczna o rozwiązaniach do projektowania, architektury, mechaniki oraz grafiki pozwala mu na świetne rozumienie rynku i obecnych trendów oraz strategii biznesowej, połączone z entuzjazmem nauki i testowania nowych technologii. Dzięki możliwości pracy na różnych stanowiskach zna spectrum kanału dystrybucji, partnerskiego, ale również perspektywy klienta końcowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał u największych światowych liderów rynku IT Lenovo oraz HP Inc.”.

Igor Łysiuk
Igor
Łysiuk
Senior Architect & Research Analyst, Workplace

Architekt i badacz, zawodowo związany ze studiem Workplace, w ramach którego zajmuje się badaniem i projektowaniem przestrzeni pracy. Bierze udział w procesach badawczo-projektowych, w ramach których analizuje potrzeby użytkowników i organizacji biznesowych, przekładając to na architekturę. W swojej pracy wykorzystuje umiejętność adaptacji, obserwacji i dostrzegania niewidocznych na pierwszy rzut oka powiązań.

Współtwórca i redaktor Kwartalnika RZUT, odpowiedzialny z ramienia Oddziału Warszawskiego SARP za powstanie ZODIAKU Warszawskiego Pawilonu Architektury.

Tomasz Stawiszyński
Tomasz
Stawiszyński
Filozof, eseista, autor bestsellerowych książek.
dr Joanna Jurga
dr
Joanna
Jurga
Autorka książki „Szałas na hałas”
Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny, Obiekty
Katarzyna Jasińska
Katarzyna
Jasińska
Managing Director Bene Warszawa
Marta Woronowicz
Marta
Woronowicz
International Sales & Marketing Director, A+V Systemy Audiowizualne
Jerzy Brodzikowski
Jerzy
Brodzikowski
General Manager w CIC Warsaw
Bartosz Chmielewski
Bartosz
Chmielewski
CEO Founder, ZERO WASTE DESIGN
Agata Biedermann
Agata
Biedermann
Projektantka, Współwłaścicielka BSD’SIGN
Jagoda Leszczyńska
Jagoda
Leszczyńska
Enterprise Marketing Manager CEE GN, Audio Poland
Jarek Kierkowski
Jarek
Kierkowski
Dyrektor Handlowy i Business Development Manager w Konsbud Audio Group
Paweł Klimczak
Paweł
Klimczak
Workplace Strategy i Business Development Manager w b.partAV
Piotr Świętochowski
Piotr
Świętochowski
Senior Solution Sales Executive, SAP Polska
Dominika Pikul
Dominika
Pikul
Neurodiversity Specialist Divercity+
Maciej Misiewicz
Maciej
Misiewicz
Business Development Manager Lenovo Commercial AB
Igor Łysiuk
Igor
Łysiuk
Senior Architect & Research Analyst, Workplace

Filozof, eseista, autor bestsellerowych książek „Potyczki z Freudem. Mity, pokusy i pułapki psychoterapii”, „Co robić przed końcem świata”, „Ucieczka od bezradności”, „Misja Sowy. Tosia, Franek i sekrety filozofii”, „Spotkanie z Filozofią” oraz „Reguły na czas chaosu”; w radiu TOK FM prowadzi „Godzinę filozofów”; twórca podcastu „Skądinąd” (www.patronite.pl/skadinad)  dostępnego m.in. na platformach Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts; stały felietonista „Tygodnika Powszechnego”; jego teksty i audycje można znaleźć na stronie www.stawiszynski.org.

15 lat doświadczenia w pracy projektowej i 5 lat w badawczej. Tworzy miejsca do życia i pracy. Autorka obiektów i koncepcji kreatywnych, projektowała przestrzenie dla światowych marek, m.in. Ikea i Chantelle. Współpracuje z instytucjami naukowymi i artystycznymi (Instytut Wzornictwa Przemysłowego, infuture.institute, Łódź Design Festival). Wykłada w School Of Form na Uniwersytecie SWPS. Właścicielka mózgu, który ciągle zapie*dala (lub wersja light, który ciągle gna). W głowie siedzi jej: przyszłość, kosmos i poczucie bezpieczeństwa.

Autorka podcastu #bezpiecznik oraz książki „Szałas na hałas” Eksploruje relację człowieka z przestrzenią w radykalnie zmieniających się czasach i okolicznościach zewnętrznych.

Bada na ile rozwój AI wpływa na nasze życie i jak możemy z tego mądrze korzystać. Zajmuje się analizą rozwoju człowieka i tego jakie kompetencje powinien rozwijać w dobie tak szybko zmieniającego się świata.

Praktykuje i propaguje ideę neuroarchitektury i designu synestetycznego – a więc takiego, który oddziałuje na wszystkie zmysły oraz spekulatywnego, czyli opartego na tworzeniu rozwiązań dla przyszłości.

Łączy wiedzę o biologii człowieka z rozwiązaniami architektonicznymi, które najlepiej wspierają potrzeby i funkcje organizmu. Wyznaje zasadę, że dobrze zaprojektowana przestrzeń to taka, która pozwala komfortowo realizować przypisane jej zadania.

W centrum jej zainteresowań i działań jest relacja człowieka z przestrzenią i obiektami. Doradza i uczy, jak tworzyć design, który poprawia komfort życia, efektywność i dobrostan psychiczny. Specjalizuje się w rozwiązaniach wspierających poczucie bezpieczeństwa.

 

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

Katarzyna Jasińska jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży i marketingu, przede wszystkim wdrażaniu i rozwijaniu sprzedaży innowacyjnych rozwiązań na polskim rynku.
W maju 2014 roku objęła stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie Bene Warszawa Sp. z o.o., odpowiadając za rozwój biznesu i budowanie wizerunku firmy w Polsce. Pochodząca z Austrii firma Bene GmbH jest liderem w obszarze innowacyjnych koncepcji biurowych, specjalizującym się
w aranżowaniu środowiska pracy i wyposażeniu biur.

Z inicjatywy firm BENE i JABRA wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

Katarzyna Jasińska ukończyła Akademię Ekonomiczną im. Karola Adamieckiego w Katowicach oraz Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W ostatnich latach jako członek Zarządu polskiego oddziału Sodexo Benefits and Rewards Services, światowego lidera i eksperta
w zakresie rozwiązań motywacyjnych, odpowiadała za wypracowanie, realizację i rozwój strategii rozwiązań komplementarnych dla klientów instytucjonalnych. Pracę zawodową łączy z działalnością edukacyjną i społeczną, wspierając kobiety działające w sektorze nieruchomości w ramach Stowarzyszenia WIREP (Women in Real Estate in Poland).

Ma ponad 15-letnie doświadczenie w opiece nad globalnymi klientami z różnych obszarów: od finansów, IT, hotelarstwa przez edukację, medycynę, stowarzyszenia aż pod organizacje charytatywne i sektor publiczny. Od lat porusza się w międzynarodowym środowisku biznesowym i poszerza swoje kompetencje na zagranicznych rynkach. Z powodzeniem współpracuje z klientami z różnych kultur biznesowych w Europie, obu Amerykach i na Bliskim Wschodzie.

Marta zajmuje się rozwojem sieci klientów i partnerów A+V nie tylko w Polsce, ale także za granicą. W nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych wykorzystuje wiedzę zespołu ekspertów A+V, doradza w zakresie cyfryzacji biur i adaptacji nowych technologii do pracy hybrydowej. Jej misją jest dążenie do podniesienia poziomu satysfakcji pracowników biurowych, a także wzrost ich efektywności i zaangażowania dzięki standaryzacji i odpowiednio dobranym rozwiązaniom audiowizualnym.

General Manager w CIC Warsaw (Cambridge Innovation Center Warsaw). Specjalizuje się w zarządzaniu elastycznymi przestrzeniami biurowymi, budowaniu społeczności, nowych technologiach oraz rozwojem startupów. Wcześniej Team Leader i Business Development and Partnerships Manager w HubHub Warszawie oraz Community Development Manager w TechHub Warsaw przy Google Campus (obecnie Kampusie Google for Startups).

Przed karierą w sektorze innowacji i zarządzaniu biurami elastycznymi, Dyrektor ds. współpracy międzynarodowej, Dyrektor ds. administracyjnych oraz Koordynator Projektów w Fundacji Instytut Lecha Wałęsy gdzie kierował projektami związanymi z technologią (Code for Freedom) i kulturą (Solidarity Shorts – International Film Contest). Współorganizował również Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla w Warszawie w 2013 roku. Wcześniej pracował jako koordynator projektów w Fundacji demosEuropa – Centrum Strategii Europejskiej, gdzie zajmował się analizą polityczno-gospodarczą oraz organizował konferencje i spotkania o tematyce zmian klimatu, energetyki oraz relacji Europy z Chinami.

Studiował w Stanach Zjednoczonych (Florida International University), Francji (Sciences-Po) oraz Polsce (Collegium Civitas). Absolwent “Advanced Leadership Program” organizowanego przez Center for Leadership Academy, „XXIII Szkoły Liderów Politycznych” organizowanej przez Fundację Szkoła Liderów, programu szkoleniowego „Profesjonalny Manager w NGO” organizowanego przez Klub Myśli Społecznej Inicjatywy wraz z Collegium Civitas oraz programu mentoringowego “Mentors4Starters”, gdzie mentorowała mu Grażyna Piotrowska-Oliwa, ówczesna CEO Virgin Mobile Poland.

Członek Zarządu Stowarzyszenia “British Alumni Society”, Członek Rady Nadzorczej Fundacji Warsaw.JS, Członek Rady Programowej Venture Cafe Warsaw Foundation oraz Ambasador programu Mentors4Starters.

Architektka z ponad 24 letnim doświadczeniem w branży projektowej. Absolwentka kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Poznańskiej od zawsze oddana pasji wnętrzarskiej.

Od 2006 roku, wspólnie z Małgosią Szczepaniak, współtworzą markę BSD’SIGN, która specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych i funkcjonalnych biur.

Przedsiębiorczyni znana z wyjątkowego podejścia do biznesu, opartego na Wartościach.

Jest zaangażowana w każdy aspekt działalności firmy, od koncepcji po realizację. Ma na uwadze nie tylko w sukces projektów, ale także budowanie solidnych więzi między pracownikami i wspieranie indywidualnych talentów.

W swoim zespole, najbardziej dumna jest z umiejętności wspólnego działania projektantów, zaangażowania oraz faktu, że „lubią to co robią i lubią siebie nawzajem”. I głównie dzięki temu Team BSD’SIGN zamknął rok 2023 rekordową liczbą 34 tysięcy m2 wydanych projektów wykonawczych i interior designu.

Prywatnie – żona architekta, zafascynowana Gallupem i zatopiona w podcastach na każdy temat.

Jagoda Leszczyńska posiada blisko 15-letnie doświadczenie w branży IT, lead managementu, performance marketingu oraz międzynarodowego marketingu produktów dla sektora B2B. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w Bechtle, gdzie odpowiadała między innymi za współpracę z kluczowymi producentami IT, budowanie relacji z partnerami, zarządzanie kampaniami marketingowymi oraz działaniami z zakresu public relations zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym.

W GN Group, Enterprise Marketing Manager odpowiedzialna za tworzenie i realizowanie strategii w regionie CEE marki Jabra, lidera w dziedzinie biznesowych i konsumenckich rozwiązań audio i wideo. Zarządza działaniami marketingowymi w segmencie rozwiązań biznesowych Jabra w Polsce, Czechach i Rumunii. Do głównych zadań należy planowanie i implementacja strategii marketingowych, nadzór nad kampaniami komunikacyjnymi oraz wspieranie projektów sprzedażowych dla produktów audio i wideo z portfolio rozwiązań B2B marki Jabra. Jest także odpowiedzialna za rozwój kanału sprzedaży, współpracując bezpośrednio z dystrybutorami, partnerami handlowymi i sprzedawcami oraz prowadząc działania dedykowane klientom końcowym.

Z inicjatywy firm JABRA i BENE wraz z partnerami LENOVO, MICROSOFT, SHARP/NEC, WALDMANN, COLLIERS, EXCLUSIVE NETWORKS, HAYS, SONTE stworzyła w Warszawie Hybrid Workplace Experience Centre. Miejsce, gdzie managerowie IT, działów HR, architekci, projektanci przestrzeni biurowych, czy wręcz właściciele firm mogą w praktyce sprawdzić jak wygląda przemyślane i ergonomiczne środowisko pracy hybrydowej, łączące funkcjonalne, nowoczesne przestrzenie, technologie audio i wideo, oraz usługi ułatwiające produktywną współpracę w erze pracy hybrydowej. Miejsce, gdzie możesz spotkać się ekspertami, którzy doradzą jak stworzyć nowoczesne miejsce pracy, które pozwoli zatrzymać talenty i sprosta oczekiwaniom współczesnych pracowników.

arek Kierkowski od 2000 pełni funkcję Dyrektora Handlowego w Konsbud Audio Group (firma, zajmująca się dystrybucją i integracją systemów pro audio i AV). Zarządza zespołem Handlowców i nadaje kierunki rozwoju i działania. Wcześniej pracował jako realizator dźwięku w jednej z największych firm nagłośnieniowych, Fotis Sound.

Branżę pro audio/AV zna od podszewki, świetnie wyczuwa rokujące produkty i biznesowe nisze.

Od 2020 opowiedziany za projekt b.partAV – brand w ramach organizacji Konsbud Audio dedykowany branży ProAV. Głównym zadaniem b.partAV jest promocja i dystrybucja produktów firmy Biamp w Polsce.

 

Inżynier Budownictwa i Manager, od ponad 20 lat związany z nieruchomościami komercyjnymi na stanowiskach Dyrektora CH Galerii Mokotów (Westfield Mokotów obecnie), Dyrektora CH Promenada, Dyrektora w Assets Services Cushman & Wakefield. Paweł zna tematy dotyczące nieruchomości jako inżynier budownictwa i jako zarządzający procesami dotyczącymi każdego etapu życia obiektów. Jest zaangażowany nie tylko na stanowiskach i dla firm z którymi pracował, ale także dzięki aktywności w stowarzyszeniach branżowych, w IFMA Polska i dla Proptech Foundation. Obecnie Paweł pracuje dla projektu b.partAV,  w ramach organizacji Konsbud Audio. „Jako inżynier i manager poczułem misję wsparcia moją wiedzą i doświadczeniem cudownych trendów technologicznych branży nieruchomości komercyjnych:

Hybrid Work Environments,

Immersive and Interactive Experiences,

Artificial Intelligence and Automation,

Green AV Solutions,

Enhanced Cybersecurity”

 

Piotr Świętochowski to entuzjasta nowych technologii z pasją do tworzenia lepszych środowisk pracy i upraszczania codzienności. Jako specjalista w dziedzinie HR, Piotr koncentruje się na wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają sposób, w jaki firmy zarządzają zasobami ludzkimi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dużymi organizacjami w kontekście automatyzacji i transformacji cyfrowej HR.

W trakcie swojej kariery, Piotr z powodzeniem łączył nowoczesne technologie z praktycznymi aspektami zarządzania personelem, zawsze kładąc nacisk na człowieka i pracownika jako centralne elementy każdego procesu. Jego wystąpienia skupiają się na zagadnieniach HR Tech i Innowacjach, przybliżając słuchaczom przyszłość pracy i nowe możliwości, jakie przynosi rozwój technologii.

Piotr chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, inspirując innych do odkrywania i wdrażania nowatorskich rozwiązań w swoich organizacjach. Jego prelekcje są pełne praktycznych wskazówek i przykładów, które pomagają zrozumieć, jak można wykorzystać nowe technologie, aby stworzyć bardziej efektywne i przyjazne środowisko pracy.

Neuronaukowczyni, konsultantka neuronauki w biznesie i trenerka programów szkoleniowo-rozwojowych specjalizująca się w optymizacji umiejętności intelektualnych i funkcji poznawczych  (m.in. koncentracja, motywacja, innowacyjność). Specjalistka w zakresie neuroróżnorodności i budowania miejsc pracy, w których każdy mózg ma szansę wykorzystać swój potencjał.

Absolwentka Neuronauki i Psychologii Zdrowia Psychicznego (King’s College London). Aktywna członkini Applied Neuroscience Association (ANA). Jej zainteresowania naukowe i badawcze koncentrują się wokół zaburzeń neurorozwojowych (ADHD i spektrum autyzmu).

Ma ponad 15 lat doświadczenia w pracy dla korporacji w Polsce i Wielkiej Brytanii, co daje jej unikalny wgląd w kulturę organizacyjną oraz potrzeby swoich klientów.

Ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży do sektorów Mid-market i Enterprise rozwiązań profesjonalnych oraz rozwijaniu struktury opartej na aktualnych trendach rynkowych. Jego wysoka wiedza techniczna o rozwiązaniach do projektowania, architektury, mechaniki oraz grafiki pozwala mu na świetne rozumienie rynku i obecnych trendów oraz strategii biznesowej, połączone z entuzjazmem nauki i testowania nowych technologii. Dzięki możliwości pracy na różnych stanowiskach zna spectrum kanału dystrybucji, partnerskiego, ale również perspektywy klienta końcowego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał u największych światowych liderów rynku IT Lenovo oraz HP Inc.”.

Architekt i badacz, zawodowo związany ze studiem Workplace, w ramach którego zajmuje się badaniem i projektowaniem przestrzeni pracy. Bierze udział w procesach badawczo-projektowych, w ramach których analizuje potrzeby użytkowników i organizacji biznesowych, przekładając to na architekturę. W swojej pracy wykorzystuje umiejętność adaptacji, obserwacji i dostrzegania niewidocznych na pierwszy rzut oka powiązań.

Współtwórca i redaktor Kwartalnika RZUT, odpowiedzialny z ramienia Oddziału Warszawskiego SARP za powstanie ZODIAKU Warszawskiego Pawilonu Architektury.

Dla kogo?
Zajmujesz się tym obszarem?
workplace
IT
HR
facility
administacja
komunikacja
connectivity
design
people management
finanse
projektowanie
Z pewnością ten event jest dla Ciebie!
Bilety
Bilet standard
1800 PLN + 23% VAT
1900 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
5 dni 18 godzin i 33 minut!
Co otrzymasz?
  • Udział w dwudniowym Evencie
  • Przewodnik z podsumowaniem eventu
  • Udział w business mixer
  • Dostęp do materiałów z konferencji
1800 PLN + 23% VAT
1900 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
5 dni 18 godzin i 33 minut!
Bilet
Bilet standard
1800 PLN + 23% VAT
1900 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
5 dni 18 godzin i 33 minut!
Co otrzymasz?
  • Udział w dwudniowym Evencie
  • Przewodnik z podsumowaniem eventu
  • Udział w business mixer
  • Dostęp do materiałów z konferencji
1800 PLN + 23% VAT
1900 PLN+23% VAT
Czas trwania promocji:
5 dni 18 godzin i 33 minut!
Na wydarzenie zaprasza
Organizator
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNER
HOST PARTNER
PARTNER STRATEGICZNY
Na wydarzenie zaprasza