Anna Golka

HEAD OF REAL ESTATE AND FACILITY MANAGEMENT DEPARTMENT ING BANK ŚLĄSKI


Anna Golka od początku swojej kariery zawodowej związana jest z bankowością. Pierwsze doświadczenie zdobywała w ING Banku Śląskim, a po krótkiej przerwie w latach 2003–2004 w Euro Banku SA wróciła do ING, gdzie od 2016 r. zajmuje stanowisko Head of Real Estate and Facility Management Department, zarządzając ponad 60-osobowym zespołem.
W życiu zawodowym kieruje się misją: dostarczać wyjątkowych emocji, koncentrując się na najlepszych praktykach, stawiając na innowacyjne rozwiązania.Na tę misję składają się liczne działania i inicjatywy w wielu obszarach.

Jest m.in. Ambasadorem „Banku Równych Szans” w ramach Strategii Zrównoważonego Rozwoju ING Banku Śląskiego.

Inicjuje i wspiera wszelkie aktywności związane z ekologią. Jak sama mówi: „Bycie #eko już dawno stało się częścią naszego DNA. Troska o środowisko to nie tylko dobra wola, a też obowiązek i nieodłączny element prowadzenia biznesu”.

Równie ważne są wszelkie inicjatywy wellbeingowe, które zapewniają pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, ale również troskę o zdrowie i dobre samopoczucie.

Kluczową działalnością kierowanego przez Annę Golkę Departamentu jest facility management, w ramach którego zarządza m.in.:

majątkiem banku w zakresie nieruchomości i wyposażenia,
realizacjami powierzonych projektów w zakresie budowy nowych, relokacji i likwidacji oddziałów detalicznych i korporacyjnych oraz wyposażenia bankowego,
procesami związanymi z wyposażeniem wszystkich pracowników Banku w narzędzia pracy oraz procesami obsługi logistycznej, podróżnej i administracyjnej zapewniające prawidłowe funkcjonowanie banku,
bezpieczeństwem fizycznym w ING Banku Śląskim.