Ireneusz Bohowicz

Technical Manager


Ireneusz Bohowicz w Innovative Facility Management Polska pracuje od tego roku, ale z technicznym utrzymaniem nieruchomości związany jest od dekady. – Bogate doświadczenie serwisowe i diagnostyczne instalacji sanitarnych HVAC, CO oraz automatyki przemysłowej zdobywał w projektach realizowanych w największych obiektach i Centrach Handlowych w Polsce.

W swojej karierze projektował i realizował  systemy automatyki, zarządzania i oszczędzania energii m.in. dla sieci  sklepów RTV EURO AGD, czy stacji Circle K.  OD 6 lat związany z technicznym utrzymaniem nieruchomości. Początkowo w jako Team Leader ds. utrzymania środowisk pracy a następnie jako Facility Manager jednego z największych Centrów Handlowych w Polsce.

Największym z osiągnięć jest ogromny sukces komercyjny Centrum Handlowego Janki zarządzanego przez Apsys Polska a realizowanego prze Cromwell Property Group. Centrum wygrało prestiżową  Złota Nagroda w XI edycji PRCH Retail Awards w kategorii  Przebudowa /Rozbudowa /Modernizacja Obiektu Handlowego Roku w którym Ireneusz Bohowicz pełnił funkcję Kierownika Obiektu.

W Innovative  Facility Management Polska pracuje jako Technical Manager gdzie odpowiada za techniczne utrzymanie obiektów biurowo handlowych klasy A+