Katarzyna Jasińska

Managing Director Bene Warszawa


Menedżer z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu, przede wszystkim we wdrażaniu i rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych na polskim rynku. Obecnie pełni funkcję dyrektor zarządzającej w Bene Warszawa, odpowiadając za rozwój biznesu i budowanie wizerunku firmy w Polsce. Bene to ekspert w projektowaniu przestrzeni biurowych i aranżacji środowiska pracy.

Dzięki zaawansowanym technologiom wspierającym produkcję, wysokim standardom jakości, 230-letniej i tradycji i doświadczeniu, przedstawicielstwom w 40 krajach na świecie Bene GmbH jest jedną z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych firm produkujących meble biurowe w Europie. Główna siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Austrii. Wraz z klientami, architektami i partnerami biznesowymi Bene tworzy środowisko pracy oparte na współpracy, pracy w skupieniu, komunikacji, integracji czy rekreacji. Biuro postrzegamy jako przestrzeń życiową o zróżnicowanych strefach i obszarach zbliżonych do krajobrazu miejskiego, zawsze dostosowaną do specyfiki procesów i profilu aktywności pracowników danej firmy.

Zapraszam na prezentację nowoczesnych rozwiązań biurowych Bene dostępnych w showroomie, zlokalizowanym w Platinum Business Park przy Wołoskiej 9a w Warszawie, więcej naszych realizacji można obejrzeć na stronie: https://bene.com/en/projects/project-reports/