Krzysztof Patroniak

Dyrektor Operacyjny


Od prawe 20 lat związany z branża usługową B2B i FM, swoje doświadczenie zdobywał w działach handlowych oraz operacyjnych zarówno w strukturach firm z polskim kapitałem jak i międzynarodowym (Falck, G4S, ISS, Sodex,). Uczestniczył w procesach transformacji firm FM oraz prowadził procesy reorganizacji struktur operacyjnych kontraktów FM. Bezpośrednio odpowiadał za prestiżowe projekt FM – Szczyt Klimatyczny COP-19, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO 2016 oraz wiele imprez i wydarzeń organizowanych na Stadionie Narodowym. Nadzorował kontrakty FM dla zakładów produkcyjnych (Philip Morris, Brembo, Whirlpool, Sokołów) oraz segmentu Retail – (Złote Tarasy, Galaxy, Galeria Bałtycka).
Uczestniczył licznych szkoleniach z zakresu sprzedaży, negocjacji i zarządzania a od 2011 roku jako Trener prowadził wiele szkoleń i warsztatów branżowych.

Od 2019 roku związany z firmą Klüh Facility Services w której jako Dyrektor Operacyjny odpowiada za zarządzanie strukturami operacyjnymi oraz wdrażaniem nowych technologii w obszarze IT i technologii usługi.