Marcin Krowicki

właściciel marki EcoUse®


 

Właściciel marki EcoUse®, wprowadzającej na polski rynek światowe rozwiązania sanitarne eliminujące zużycie wody, redukujące koszty eksploatacyjne, maksymalizujące standardy czystości z wykorzystaniem BIO i NANOtechnologii. Łącząc ekologiczne i ekonomiczne podejście, pomaga sprostać współczesnym wymaganiom oraz aktualnym kierunkom prowadzenia świadomego i zrównoważonego biznesu troszcząc się o środowisko naturalne.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC) oraz Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH).

Doświadczenia i rozwój zdobywał pracując zarówno za granicą jak i w Polsce dla  międzynarodowych korporacji produkcyjno-farmaceutycznych m.in. Hewlett Packard Enterprise, Takeda Ireland Ltd. Technolog produkcji, Continuous Improvement / Project engineer  w globalnej japońskiej firmie farmaceutycznej Takeda o ponad 230-letniej tradycji istnienia, będącej liderem biofarmaceutycznym. Projektant, Continuous Improvement Process Manager, CAPEX Manager w przedsiębiorstwach produkcyjnych płyty drewnopochodne w Grupie Kronospan i Pfleiderer Group S.A.

Absolwent Politechniki Opolskiej na wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Z zamiłowania eksplorator nowych technologii produkcyjnych poprawiających komfort życia i usprawniających procesy produkcyjne. Innowator i projektant rozwiązań wyszczuplających procesy, a także poprawiających efektywność działań operacyjnych metodami Lean Menagement. Kieruje się ideologią znalezienia efektywnego rozwiązania i nie stosowania półśrodków.

My name is James… ECO James ☺