Wiktoria Bożek

Senior Consultant, Construction & Property HAYS, Polska Rada Facility Management


 

Z branżą HR związana od 2012r., a swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Rzymie, gdzie po studiach prowadziła projekty typu outplacement oraz projekty szkoleniowe dla studentów i osób wymagających przekwalifikowania swoich kompetencji, jak i dopasowania do aktualnego rynku pracy. Obecnie specjalizuje się w obszarze doradztwa personalnego oraz rekrutacji w branży nieruchomości.

 

Wiktoria współpracuje z deweloperami, inwestorami, firmami doradczymi, agencjami nieruchomości, dostawcami usług technicznych, funduszami inwestycyjnymi.

 

Jej działania obejmują realizacje projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w sektorze nieruchomości komercyjnych, jak i nieruchomości mieszkaniowych w obszarze: wynajmu, zarządzania, pozyskiwania gruntów i rozwoju projektów nieruchomościowych, wycen, sprzedaży na rynku mieszkaniowym, technicznego utrzymania obiektów oraz sprzedaży zintegrowanych usług facility managementowych.

 

Wiktoria specjalizuje się w rekrutacji metodą Direct Search, analizie rynku oraz zarządzaniu projektami i talentami. Aktywnie angażuje się w budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz rozwijanie długofalowych relacji zarówno z biznesem, jak i z kandydatami.

 

Jest członkiem Focus Grupy ds. HR dla Polskiej Rady Facility Management, angażuje się w działania na rzecz promowania branży FM oraz rozwiązań HR’owych i rekrutacyjnych dla sektora nieruchomości w Polsce. Zasiada w Radzie Programowej prestiżowego Konkursu Top Woman in Real Estate.

 

Wiktoria Bożek

Senior Consultant, Construction & Property HAYS, Polska Rada Facility Management