KOMENTARZ EKSPERCKI cd.

Hanna Panwic-Friebe Key Account Manager w Samsung Electronics Polska


….. atrakcyjne ceny projektowe, ale także nieskromnie powiem, wsparcie i zaangażowanie ze strony Samsunga na wczesnym etapie projektu przy wyborze najlepszych produktów, rozwiązywaniu problemów technicznych, planowaniu harmonogramów i budżetów projektu. Zespół projektowy Banku to profesjonaliści, świetnie przygotowani merytorycznie do projektu, wiedzący, co chcą osiągnąć. To w połączeniu z dobrymi produktami profesjonalnymi zagwarantowało sukces projektu.

W nowej siedzibie Banku zainstalowana zintegrowane rozwiązanie Digital Signage obejmujące ekrany informacyjne (QMR 43” do 98”, matowe matryce o podwyższonej jasności) ekrany do salek konferencyjnych (QMR55-98” dostosowane do wielkości sali) oraz Samsung Flip 2 55”  –  interaktywny ekran, który został zintegrowany (przez pracowników IT banku) z firmowym Active Directory oraz serwerem Exchange celem wysłania rolki (wyniku pracy) mailem do osób z książki adresowej BNP Paribas Bank Polska. Salka reprezentacyjna  –  audytorium została wyposażona w ekran Samsung Video LED Wall o rozmiarach 4,8 m x 2.7m (216 cali) w standardzie rozstawu pixeli 2,5 mm wraz z Flipem 2 55” i monitorami bocznymi. Całość zarządzana przez oprogramowanie Crestron oraz przez MagicInfo Samsunga (dystrybucja treści i zarządzanie hardwarem) zintegrowana z wysokiej klasy systemem nagłośnieniowym Crestron oraz Bose i systemami wideo konferencyjnymi Cisco z serii Webex Kit.

Powstało nowoczesne, ergonomiczne i przyjazne użytkownikom środowisko pracy. Salki konferencyjne świetnie sprawdzają się w dobie pracy hybrydowej, umożliwiając pracę grupową rozproszonych zespołów