KOMENTARZ EKSPERCKI cd.

Agnieszka Stefanowska, CEO SAMSIC Polska, Czechy i Słowacja


Jako SAMSIC Polska bardzo dobrze rozumiemy te trendy, a co za tym idzie oferujemy naszym partnerom najwyższą możliwą jakość usług związanych z szeroko pojętym nowoczesnym zarządzaniem procesami pomocniczymi w organizacji. Filozofią naszej firmy jest tworzenie wartości wspólnych w duchu ciągłego doskonalenia.

Wsłuchiwanie się w głos klientów i dostarczanie im usług szytych na miarę jest naszym priorytetem. Dlatego poza standardową ofertą związaną z utrzymaniem czystości, obsługą terenów zewnętrznych, koordynacją pracy administracji, obsługą recepcji, copy roomu czy helpdesk oferujemy naszym partnerom wsparcie na każdym etapie wdrożenia usługi, jak również aktywnie pomagamy im w budowaniu przyjaznego środowiska pracy.

Oferowany przez nas model Zintegrowanych Usług Serwisowych to nie tylko kompleksowe i wszechstronne dbanie o przestrzeń biurową, ale także korzyści związane z kreowaniem dobrej atmosfery w miejscu pracy. Coffee pointy, smaczny i zdrowy catering, eventy okolicznościowe to tylko niektóre z inicjatyw, jakie możemy zaproponować nawet najbardziej wymagającym klientom, a które w obecnych czasach są szczególnie dla nich ważne.