KOMENTARZ EKSPERCKI cd.

Grzegorz Gałka, prezes zarządu FM Solutions 


Firmy specjalizujące się w obsłudze budynków mają tę przewagę, że poza sprofilowaną wiedzą posiadają także bogate doświadczenie, zdobywane latami w różnych obiektach. Dobry podwykonawca w tym obszarze to gwarancja dostępu do zespołu specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Współpraca z takim podmiotem to okazja do wdrożenia najlepszych rozwiązań i podniesienie efektywności kosztowej. Co więcej, niektóre specjalistyczne firmy mogą się też poszczycić certyfikatami działania według norm ISO czy OHSAS, co także potwierdza ich przewagę.

Obsługa budynku to również gwarancja sprawnego działania w sytuacjach kryzysowych oraz zachowania ciągłości w zarządzaniu. Co więcej, taka współpraca pozwala korzystać z usług dodatkowych oraz szybko dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Jest to także wygoda, ponieważ nasi klienci mogą skupić się na swoim biznesie, podczas gdy my dbamy o budynek.

Jeśli więc miałbym w kilku słowach przedstawić, dlaczego warto zdecydować się na usługi FM zamiast trybu inhouse, to będą to: doświadczenie, efektywność i oszczędność.

Grzegorz Gałka, prezes zarządu FM Solutions