ARTUR KRYST

Critical Asset Manager w CBRE Global Workplace Solutions


Przez siedemnaście lat działał w szeroko pojmowanej branży rozrywkowej, również w obszarze hazardu i kasyn. Przeszedł drogę zawodową od stanowiska technika do pozycji dyrektora technicznego polskiego oddziału estońskiego operatora hazardowego.
Zapewniał obsługę techniczną w obiektach o wzmocnionych procedurach bezpieczeństwa (m.in. ogólnopolska sieć ośrodków gry, polska centrala jednego z europejskich banków, kompleks biurowy Warsaw Spire – siedziby m.in. Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej Frontex, Samsung R&D Institute Poland oraz kilku instytucji finansowych o globalnym zasięgu).

Pełnił funkcję kierownika technicznego, zajmującego się utrzymywaniem obiektów w dobrym stanie, zarówno pod względem konserwacji, jak i bezpieczeństwa technicznego.
Obecnie jest odpowiedzialny za ciągłości działania, obsługę awarii oraz utrzymanie systemów technicznych w polskim biurze jednej z wiodących globalnych instytucji finansowych.
Jako manager zespołów technicznych lubi ludzi i niezmiennie wierzy w moc pracy zespołowej. Jest gorącym zwolennikiem i praktykiem przywództwa służebnego.

Prywatnie jest pasjonatem #proptech, fanem automatyki domowej i bezpieczeństwa urządzeń mobilnych. Ćwiczy strzelectwo.