Konferencja Obiekty Industrial

Weź udział w jedynym tego typu spotkaniu branżowym łączącym profesjonalistów prowadzących operacje związane z budową i planowaniem, zarządzaniem oraz utrzymaniem systemów obiektowych. Zwiedzaj obiekt i prowadź dialog techniczny, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie wraz z ekspertami, w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Dowiedz się, jak technologiczni liderzy rynku pozycjonują swoje rozwiązania w kontekście konkretnych wdrożeń, oraz poznaj najnowsze systemy i instalacje obiektowe stosowane na rynku. Dyskutuj i networkuj z fachowcami w dziedzinach: chłodnictwa i klimatyzacji, systemów bezpieczeństwa, rozwiązań elektrotechnicznych, oświetleniowych, BMS i innych.
15+
Doborowych prelegentów
2 h
zwiedzania obiektu
50+
uczestników
O tym porozmawiamy
Zarządzanie i utrzymanie fabrykami
Utrzymanie obiektów logistycznych
Ekologia i ESG
Energia i zasilanie
Technika i technologia
Efektywność energetyczna
Chłodnictwo i klimatyzacja
Nowoczesne budownictwo
Dlaczego warto?
Obiekt 4.0
Weź udział w jedynym tego typu spotkaniu branżowym łączącym profesjonalistów prowadzących operacje związane z budową i planowaniem, zarządzaniem oraz utrzymaniem systemów obiektowych.
ESG i ekologia
Poznaj gotowy przykład organizacji zeroemisyjnego obiektu i to jak wpływa na obszar ESG.
Energia
Poznaj strategie poszanowania zużycia energii w obiektach produkcyjnych i logistycznych
Technika
Zwiedzaj obiekt i prowadź dialog techniczny, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie wraz z ekspertami, w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.
Industry network
Dyskutuj i networkuj z fachowcami w dziedzinach: chłodnictwa i klimatyzacji, systemów bezpieczeństwa, rozwiązań elektrotechnicznych, oświetleniowych, BMS i innych
Obiekt 4.0
ESG i ekologia
Energia
Technika
Industry network
Dla kogo?
Działasz w tych obszarach?
produkcja
logistyka
lekka produkcja
działy utrzymania
facility management
maintenance management
dyrektorzy techniczni
zarządca nieruchomości
property manager
administration manager
corporate real estate manager,
facility coordinator
zarządca infrastruktury budynku
dyrektor administracyjny
najemca
inwestycje
Ten event jest dla Ciebie!
Program
Prelegenci
Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny, Obiekty

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

Adam Jędrzejczak
Adam
Jędrzejczak
Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Danfoss Poland

W firmie Danfoss Poland od 2000 roku. Od czerwca 2015 r. pełni funkcję szefa regionu Europy Wschodniej i odpowiada za sprzedaż we wszystkich 17 krajach regionu. Jest także prezesem spółki joint venture Danfoss Saginomiya. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując zarówno w firmach z kapitałem zagranicznym jak i polskim, w okresie intensywnych przemian gospodarczych w Polsce. Karierę rozpoczął w Deloitte, gdzie był zaangażowany w projekty konsultingowe z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej zdobył głęboką wiedzę i bogate doświadczenie z efektywnego zarządzania. Posiada tytuł magistra Finansów i Zarządzania, ukończył MBA na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Ukończył także program menedżerski w jednej z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie w INSEAD. Posiada duże doświadczenie jako główny wykładowca na spotkaniach wysokiego szczebla.

Mateusz Madejski
Mateusz
Madejski
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, ENGIE Zielona Energia

Z Grupą ENGIE związany od 2008 roku. Jako manager z ponad 14-letnim doświadczeniem w sprzedaży (poprzez wszystkie segmenty sprzedaży) z sukcesem tworzy nowe produkty, buduje strategie sprzedażowe i marketingowe, zarządza procesami sprzedaży oraz udogodnieniami w ramach obsługi klienta. W 2017 roku uzyskał Certyfikat Maklera Giełdowego Towarowej Giełdy Energii S.A.

Karolina Barcewicz
Karolina
Barcewicz
Dyrektor Komunikacji i Public Affairs, Danfoss, Region Europy Wschodniej

Odpowiada za komunikację i public affairs Danfoss w 16 krajach Regionu Europy Wschodniej. Nawiguje działaniami związanymi z komunikacją, thought leadership oraz spójnością wizerunku marki. Prowadzi globalne Community of Practice dla obszarów Branding, Communication i Public Affairs. Wcześniej pracowała w agencjach PR m.in. dla takich marek jak: Ryanair, 4fun.tv, Kompania Piwowarska, L’Oreal czy Renault. Jest laureatką globalnego konkursu brandingowego Danfoss oraz finalistką globalnego konkursu na najbardziej innowacyjny projekt z zakresu ESG. Za projekty promujące zrównoważoną komunikację otrzymała również takie nagrody jak Złote Spinacze czy MP Power Award.

Sebastian Brzoza
Sebastian
Brzoza
Dyrektor Działu Aplikacji i Wsparcia Technicznego w Danfoss Poland

25 lat związany z branżą HVAC z czego 19 lat z firmą Danfoss. Praktyk optymalnie pracujących i oszczędnych instalacji ciepła, chłodu oraz cwu w obiektach komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Fan technologii smart home oraz HVAC 4.0. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Kamil Maciejczyk
Kamil
Maciejczyk
Dyrektora Generalny w Zumtobel Group

Manager z bogatym doświadczeniem w zakresie rozwoju biznesu, sprzedaży oraz zarządzania. Od
wielu lat z sukcesem buduje strategie sprzedażowe i marketingowe, opierając je na koncepcji
zrównoważonego rozwoju.
Od 2021 r. związany z Grupą Zumtobel, gdzie pełni funkcję Dyrektora Generalnego i odpowiada za
realizację celów spółki na polskim rynku. Wcześniej m.in. zarządzał polskim przedstawicielstwem
czołowego europejskiego producenta central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, firmą Menerga
Polska Sp. z o.o. oraz odpowiadał za biznes efektywności energetycznej w Schneider Electric.
Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na kierunku elektroniki i telekomunikacji.
Posiada również dyplom Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

​Danuta Tyrowicz
​Danuta
Tyrowicz
Strategy Advisor w Nebo Solar

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu energetyki  w SGH w Warszawie. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów zarówno w dużych, międzynarodowych organizacjach jak i mniejszych firmach, w spółce NEBO SOLAR odpowiedzialna za stworzenie i zarządzanie działem PPA.

Wojciech Domagała
Wojciech
Domagała
Head of Energy Efficiency, STX Group Poland

Adwokat, ekspert w dziedzinie prawa energetycznego posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z poprawą efektywności energetycznej, m.in. dla branż energochłonnych. Wspiera klientów w pozyskiwaniu finansowania i dotacji na realizację inwestycji proefektywnościowych

Wojciech Nowotnik
Wojciech
Nowotnik
Współzałożyciel, Enerace

Pomaga utrzymywać koszty energii i gazu w budżecie oraz zapewnić lepsze warunki zakupu niż ma konkurencja. Tworzy strategie i modele zakupu. Doradza w zakupach energii i gazu. Założyciel Enerace.

Grzegorz Onichimowski
Grzegorz
Onichimowski
Niezależny ekspert rynku energetycznego

Doświadczony przedsiębiorca i menadżer z ponad 30-letnią praktyką w sektorach energetycznym i IT. Przed 35 laty redaktor „Bajtka”. Współtwórca i długoletni prezes zarządu Towarowej Giełdy Energii. Konsultant w wielu firmach sektora współpracował m.in. z firmą EnerNOC (EnelX) w procesie jej ekspansji na rynek polski, a także z Ernst & Young i innymi. W latach 2015-2019 tworzył rynek energii krajów Zatoki Perskiej jako dyrektor projektu finansowanego przez 6 krajów GCC. Po powrocie do Polski współpracuje m.in. z Virtual Power Plant, innowacyjną firmą zajmującą się zarządzaniem energią w budynkach komercyjnych, jest starszym konsultantem w NODES – europejskiej platformie elastyczności i doradza prezesowi NFOŚiGW w obszarze wspierania energetyki rozproszonej i prosumenckiej. Wykładowca Uczelni Łazarskiego i innych szkół wyższych.

 

Grzegorz Nowaczewski
Grzegorz
Nowaczewski
Head of Virtual Power Plant

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku zarządzanie i marketing na Wydziale Inżynierii Produkcji. Współzałożyciel innowacyjnej spółki Virtual Power Plant (VPPlant), której celem jest uruchomienie wirtualnej elektrowni (VPP) na bazie zdolności do przesuwania chwilowego zużycia energii w nowoczesnych budynkach. Platforma VPP umożliwia wymianę korzyści z tytułu bieżącego dopasowania konsumpcji energii przez aktywnych odbiorców energii w funkcji zdolności wytwórczych lub przesyłowych sieci energetycznej. Usługi świadczone przez VPPlant są mierzone negawatami (energia – której zużycia świadomie zaniechano).

Mariusz Kozłowski
Mariusz
Kozłowski
Senior Project Manager, Technology & Sustainability Team Leader, CBRE GWS

Wieloletni dyrektor operacyjno-techniczny jednej z największych galerii handlowych w stolicy. Od roku 2012 roku zaangażowany w cykliczne przygotowanie i uzyskiwanie certyfikacji BREEAM IN USE dla obiektu oraz BREEAM REFERENT dla całości procesu w Polsce. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyte w jednej z czołowych firm budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa projektu dużego kompleksu handlowo- biurowego w centrum Warszawy. Ze szczególnym entuzjazmem podchodzi do kreatywności i wytrwałości często niezbędnych w celu rozwiązywania nieszablonowych problemów.

Aleksandra Krawsz
Aleksandra
Krawsz
Marketing & PR Director Kinnarps Polska

Absolwenta Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations przy Instytucie Filozofii i Socjologii PAN i Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Marketing & PR Director w Kinnarps Polska, spółki-córki szwedzkiego koncernu Kinnarps AB, który jest wiodącym dostawcą rozwiązań biurowych w Europie.Odpowiedzialna za strategię marketingową i komunikacyjną firmy na rynku polskim.

Łukasz Kopyć
Łukasz
Kopyć
Senior Project Manager w Panattoni Europe

Doświadczony menedżer od ponad 20 lat związany z budowlanym procesem inwestycyjnym. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał pełniąc kierownicze funkcje na poziomie średniego i wyższego szczebla menedżerskiego w firmach generalnego wykonawstwa, deweloperskich oraz konsultingu inżynierskiego, głównie z kapitałem zagranicznym. Od 2015 roku jest związany z Panattoni Europe, największym deweloperem przemysłowym w Europie, gdzie pełni funkcję Senior Project Manager. W ramach projektów BTS zarządzał realizacjami obiektów produkcyjno – magazynowych dedykowanych takim Klientom jak: General Electric, Tenneco Automotive, BorgWarner, Phoenix Contact E-Mobility, Rockwell Automation, AXA Stenman oraz K-Flex Isolante. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada także dyplom MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Tomasz Frej
Tomasz
Frej
Associate, Arup

Zarządza projektami dużych obiektów jak duże zakłady przemysłowe, szpitale i obiekty użyteczności publicznej. Posiada ponad 27 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych oraz automatyki, zarówno budynków i instalacji, jak i automatyki zabezpieczeniowej w układach WN.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doświadczenie zdobywał przy projektach obiektów takich jak Delphi Automotive, Szpital Pediatryczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, czy Centrum Kongresowe ICE w Krakowie.

Wiodący projektant instalacji elektrycznych oraz Project Manager łódzkiego Orientarium

Krzysztof Kogut
Krzysztof
Kogut
Redaktor Naczelny, Obiekty
Adam Jędrzejczak
Adam
Jędrzejczak
Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Danfoss Poland
Mateusz Madejski
Mateusz
Madejski
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, ENGIE Zielona Energia
Karolina Barcewicz
Karolina
Barcewicz
Dyrektor Komunikacji i Public Affairs, Danfoss, Region Europy Wschodniej
Sebastian Brzoza
Sebastian
Brzoza
Dyrektor Działu Aplikacji i Wsparcia Technicznego w Danfoss Poland
Kamil Maciejczyk
Kamil
Maciejczyk
Dyrektora Generalny w Zumtobel Group
​Danuta Tyrowicz
​Danuta
Tyrowicz
Strategy Advisor w Nebo Solar
Wojciech Domagała
Wojciech
Domagała
Head of Energy Efficiency, STX Group Poland
Wojciech Nowotnik
Wojciech
Nowotnik
Współzałożyciel, Enerace
Grzegorz Onichimowski
Grzegorz
Onichimowski
Niezależny ekspert rynku energetycznego
Grzegorz Nowaczewski
Grzegorz
Nowaczewski
Head of Virtual Power Plant
Mariusz Kozłowski
Mariusz
Kozłowski
Senior Project Manager, Technology & Sustainability Team Leader, CBRE GWS
Aleksandra Krawsz
Aleksandra
Krawsz
Marketing & PR Director Kinnarps Polska
Łukasz Kopyć
Łukasz
Kopyć
Senior Project Manager w Panattoni Europe
Tomasz Frej
Tomasz
Frej
Associate, Arup

Dziennikarz branżowy oraz wydawca magazynu Obiekty. Prezes Polskiej Rady Facility Management.

W firmie Danfoss Poland od 2000 roku. Od czerwca 2015 r. pełni funkcję szefa regionu Europy Wschodniej i odpowiada za sprzedaż we wszystkich 17 krajach regionu. Jest także prezesem spółki joint venture Danfoss Saginomiya. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując zarówno w firmach z kapitałem zagranicznym jak i polskim, w okresie intensywnych przemian gospodarczych w Polsce. Karierę rozpoczął w Deloitte, gdzie był zaangażowany w projekty konsultingowe z zakresu restrukturyzacji przedsiębiorstw. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej zdobył głęboką wiedzę i bogate doświadczenie z efektywnego zarządzania. Posiada tytuł magistra Finansów i Zarządzania, ukończył MBA na Uniwersytecie Erazma w Rotterdamie. Ukończył także program menedżerski w jednej z największych prywatnych szkół zarządzania i biznesu na świecie w INSEAD. Posiada duże doświadczenie jako główny wykładowca na spotkaniach wysokiego szczebla.

Z Grupą ENGIE związany od 2008 roku. Jako manager z ponad 14-letnim doświadczeniem w sprzedaży (poprzez wszystkie segmenty sprzedaży) z sukcesem tworzy nowe produkty, buduje strategie sprzedażowe i marketingowe, zarządza procesami sprzedaży oraz udogodnieniami w ramach obsługi klienta. W 2017 roku uzyskał Certyfikat Maklera Giełdowego Towarowej Giełdy Energii S.A.

Odpowiada za komunikację i public affairs Danfoss w 16 krajach Regionu Europy Wschodniej. Nawiguje działaniami związanymi z komunikacją, thought leadership oraz spójnością wizerunku marki. Prowadzi globalne Community of Practice dla obszarów Branding, Communication i Public Affairs. Wcześniej pracowała w agencjach PR m.in. dla takich marek jak: Ryanair, 4fun.tv, Kompania Piwowarska, L’Oreal czy Renault. Jest laureatką globalnego konkursu brandingowego Danfoss oraz finalistką globalnego konkursu na najbardziej innowacyjny projekt z zakresu ESG. Za projekty promujące zrównoważoną komunikację otrzymała również takie nagrody jak Złote Spinacze czy MP Power Award.

25 lat związany z branżą HVAC z czego 19 lat z firmą Danfoss. Praktyk optymalnie pracujących i oszczędnych instalacji ciepła, chłodu oraz cwu w obiektach komercyjnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Fan technologii smart home oraz HVAC 4.0. Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Manager z bogatym doświadczeniem w zakresie rozwoju biznesu, sprzedaży oraz zarządzania. Od
wielu lat z sukcesem buduje strategie sprzedażowe i marketingowe, opierając je na koncepcji
zrównoważonego rozwoju.
Od 2021 r. związany z Grupą Zumtobel, gdzie pełni funkcję Dyrektora Generalnego i odpowiada za
realizację celów spółki na polskim rynku. Wcześniej m.in. zarządzał polskim przedstawicielstwem
czołowego europejskiego producenta central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, firmą Menerga
Polska Sp. z o.o. oraz odpowiadał za biznes efektywności energetycznej w Schneider Electric.
Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie na kierunku elektroniki i telekomunikacji.
Posiada również dyplom Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu energetyki  w SGH w Warszawie. Manager z wieloletnim doświadczeniem w zakresie optymalizacji procesów zarówno w dużych, międzynarodowych organizacjach jak i mniejszych firmach, w spółce NEBO SOLAR odpowiedzialna za stworzenie i zarządzanie działem PPA.

Adwokat, ekspert w dziedzinie prawa energetycznego posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z poprawą efektywności energetycznej, m.in. dla branż energochłonnych. Wspiera klientów w pozyskiwaniu finansowania i dotacji na realizację inwestycji proefektywnościowych

Pomaga utrzymywać koszty energii i gazu w budżecie oraz zapewnić lepsze warunki zakupu niż ma konkurencja. Tworzy strategie i modele zakupu. Doradza w zakupach energii i gazu. Założyciel Enerace.

Doświadczony przedsiębiorca i menadżer z ponad 30-letnią praktyką w sektorach energetycznym i IT. Przed 35 laty redaktor „Bajtka”. Współtwórca i długoletni prezes zarządu Towarowej Giełdy Energii. Konsultant w wielu firmach sektora współpracował m.in. z firmą EnerNOC (EnelX) w procesie jej ekspansji na rynek polski, a także z Ernst & Young i innymi. W latach 2015-2019 tworzył rynek energii krajów Zatoki Perskiej jako dyrektor projektu finansowanego przez 6 krajów GCC. Po powrocie do Polski współpracuje m.in. z Virtual Power Plant, innowacyjną firmą zajmującą się zarządzaniem energią w budynkach komercyjnych, jest starszym konsultantem w NODES – europejskiej platformie elastyczności i doradza prezesowi NFOŚiGW w obszarze wspierania energetyki rozproszonej i prosumenckiej. Wykładowca Uczelni Łazarskiego i innych szkół wyższych.

 

Absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku zarządzanie i marketing na Wydziale Inżynierii Produkcji. Współzałożyciel innowacyjnej spółki Virtual Power Plant (VPPlant), której celem jest uruchomienie wirtualnej elektrowni (VPP) na bazie zdolności do przesuwania chwilowego zużycia energii w nowoczesnych budynkach. Platforma VPP umożliwia wymianę korzyści z tytułu bieżącego dopasowania konsumpcji energii przez aktywnych odbiorców energii w funkcji zdolności wytwórczych lub przesyłowych sieci energetycznej. Usługi świadczone przez VPPlant są mierzone negawatami (energia – której zużycia świadomie zaniechano).

Wieloletni dyrektor operacyjno-techniczny jednej z największych galerii handlowych w stolicy. Od roku 2012 roku zaangażowany w cykliczne przygotowanie i uzyskiwanie certyfikacji BREEAM IN USE dla obiektu oraz BREEAM REFERENT dla całości procesu w Polsce. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyte w jednej z czołowych firm budowlanych w ramach generalnego wykonawstwa projektu dużego kompleksu handlowo- biurowego w centrum Warszawy. Ze szczególnym entuzjazmem podchodzi do kreatywności i wytrwałości często niezbędnych w celu rozwiązywania nieszablonowych problemów.

Absolwenta Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowego Studium Public Relations przy Instytucie Filozofii i Socjologii PAN i Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Marketing & PR Director w Kinnarps Polska, spółki-córki szwedzkiego koncernu Kinnarps AB, który jest wiodącym dostawcą rozwiązań biurowych w Europie.Odpowiedzialna za strategię marketingową i komunikacyjną firmy na rynku polskim.

Doświadczony menedżer od ponad 20 lat związany z budowlanym procesem inwestycyjnym. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał pełniąc kierownicze funkcje na poziomie średniego i wyższego szczebla menedżerskiego w firmach generalnego wykonawstwa, deweloperskich oraz konsultingu inżynierskiego, głównie z kapitałem zagranicznym. Od 2015 roku jest związany z Panattoni Europe, największym deweloperem przemysłowym w Europie, gdzie pełni funkcję Senior Project Manager. W ramach projektów BTS zarządzał realizacjami obiektów produkcyjno – magazynowych dedykowanych takim Klientom jak: General Electric, Tenneco Automotive, BorgWarner, Phoenix Contact E-Mobility, Rockwell Automation, AXA Stenman oraz K-Flex Isolante. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada także dyplom MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Zarządza projektami dużych obiektów jak duże zakłady przemysłowe, szpitale i obiekty użyteczności publicznej. Posiada ponad 27 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych oraz automatyki, zarówno budynków i instalacji, jak i automatyki zabezpieczeniowej w układach WN.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Doświadczenie zdobywał przy projektach obiektów takich jak Delphi Automotive, Szpital Pediatryczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, czy Centrum Kongresowe ICE w Krakowie.

Wiodący projektant instalacji elektrycznych oraz Project Manager łódzkiego Orientarium

Zamów bilet
Konferencja
1499 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na ekskluzywne wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
1499 PLN + 23% VAT
Konferencja + zwiedzanie
1599 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na ekskluzywne wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
 • Zwiedzanie obiektu
1599 PLN + 23% VAT
Bilet
Konferencja
1499 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na ekskluzywne wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
1499 PLN + 23% VAT
Bilet
Konferencja + zwiedzanie
1599 PLN + 23% VAT
Co otrzymasz?
 • Wejściówkę na ekskluzywne wydarzenie
 • Lunche i przerwy kawowe
 • Prezentacje i materiały
 • Networking branżowy
 • Zwiedzanie obiektu
1599 PLN + 23% VAT
Partnerzy
PARTNER GŁÓWNY
HOST PARTNER
PARTNER
FOOD PARTNER
Partnerzy